Müşterilerimiz

Aksa Jeneratör'ün tesis planlama danışmanlığı için Dijitalis'i tercih etmesinde etkili olan unsurlar...

Dijitalis, 2006 yılından beri BPLAS'ın simülasyon çözüm ortağıdır.

Dijitalis, 2008 yılından beri Bosch Bursa fabrikalarının simülasyon çözüm ortağıdır.

Demirdöküm, tesis yerleşim planlama ve üretim süreçlerinin simülasyonu için Dijitalis’in sağladığı ileri teknoloji çözümleri kullanmaktadır.

Bursa fabrikamızdaki üretim ve lojistik süreçlerin analiz edilmesi, verimlilik artışı sağlayacak iyileştirmelerin tasarlanması için Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Limited Şirketi’nden danışmanlık hizmetleri aldık.

Türk otomotiv sanayinde 45 yılı geride bırakan Karsan, kurulduğu günden bu yana ticari araç segmentinde kendi markası da dahil, dünyanın önde gelen markaları için modern ve esnek üretim tesislerinde üretim yapmakta; yaygın ağı ile pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

It was during the time that ArcelorMittal was investing massively in new iron mines in Liberia that we sought the consultancy services of Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Limited Şirketi.

Dijitalis danışmanlık ekibi Borçelik’e danışmanlık hizmetleri sağlamıştır.

Dijitalis danışmanlık ekibi Borusan Makina’ya danışmanlık hizmetleri sağlamıştır.

Dijitalis, ileri teknoloji robot simülasyonu çözümlerini Altınay’a sağlamıştır.

Dijitalis’in devreye aldığı “insan simülasyonu” çözümleri ile tasarım sürecindeki idame edilebilirlik analizleri, tasarıma zamanında ve doğru geri beslemeler yapmak / tasarımı doğrulamak kaydı ile tüm TUSAŞ tasarım/üretim programlarında, tekrarlanmayan tasarım ve tekrarlanan üretim (recurring) maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.”

Arçelik, Dijitalis’le olan iş birliğini şöyle anlatmaktadır.

Ford, Türkiye'de de en çok tercih edilen otomobil markası olarak, 10 yıldır Türkiye yollarında liderliğini sürdürmektedir.

Borusan Lojistik, Dijitalis ile olan işbirliğini anlatmaktadır.

Dijitalis boyahane ve enjeksiyon hatlarının çalışmasını senkronize ederek üretim içi stokları azaltacak ve toplam üretim zamanını kısaltacak yeni bir sistemin tasarlanması için BPO’ya mühendislik ve simülasyon hizmetleri vermiştir.

Dijitalis danışmanlık ekibi Brisa’ya danışmanlık hizmetleri sağlamıştır.

Dijitalis, Componenta’nın Bursa Orhangazi ve Manisa fabrikalarına tesis yerleşim planlama hizmetleri vermiştir. Özellikle yeni kurulması düşünülen fabrikanın mühendislik analizleri Finlandiya’daki yönetim kurulundan büyük övgü almıştır.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri Dedem Otomasyon’a sağlamıştır. Dedem Otomasyon bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri ETİ Makine’ye sağlamıştır. ETİ Makine bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

FNSS, yurt içi ve yurt dışı müşteriler için özgün, güvenilir ve maliyet etkin kara muharebe sistemi çözümlerini tasarlar, geliştirir, üretir ve destekler.

2000 yılına kadar sadece evye ve armatür ile faaliyet gösteren Franke Türkiye, bugün ankastre ocak, fırın, aspiratör, davlumbaz, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, buharlı fırın, mikrodalga kombi fırın, ankastre ve solo buzdolapları, çelik tezgahlar, çelik banyo malzemeleri ve banyo armatürleri ile Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip firmasıdır.

GD Robotics, müşterilerin ihtiyacı olan mühendislik çözümlerini; konusunda uzman personeli ile anahtar teslimi olarak, en uygun fiyat ile sunmaktadır.

1990 yılından bu yana Lojistik danışmanlar, dağıtım, tedarik zinciri yönetimi ve elleçleme çözümleri konusunda toptan, perakende ve tüketim malı üretim sektörlerinin önde gelen şirketlerine uygun maliyetli ve yaratıcı depo dizayn çözümleri sağlamışlardır.

Karaca Makine seri üretim ve otomasyon teknolojisi alanında kullanılan malzemelerin sağlanmasında ve bu yarışta ülkemizin yerini almasında firma olarak katkıda bulunmaktadır.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri Derisan’a sağlamıştır. Derisan bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri Kum Makine’ye sağlamıştır. Kum Makine bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri Lodamaster’a sağlamıştır. Lodamaster bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

Dijitalis, malzeme elleçleme sistemlerinin tasarlanması ve simülasyonu için en ileri teknoloji çözümleri Net Konveyör’e sağlamıştır. Net Konveyör bu sayede otomasyon sistemlerini çok daha hızlı ve hatasız olarak tasarlamakta ve devreye alabilmektedir.

Otokar, 1963'ten bu yana kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunar.

Dijitalis, ileri teknoloji robot simülasyonu çözümlerini Römak’a sağlamıştır. Bu sayede Römak kuracağı robotik üretim hatlarını çok daha hızlı tasarlamakta, simülasyon sayesinde olası problemleri önceden teşhis ederek ortadan kaldırmaktadır.

Dijitalis, ileri teknoloji robot simülasyonu çözümlerini Teknodrom’a sağlamıştır. Bu sayede Teknodrom kuracağı robotik üretim hatlarını çok daha hızlı tasarlamakta, simülasyon sayesinde olası problemleri önceden teşhis ederek ortadan kaldırmaktadır.

Termo Teknik 1990`da panel radyatör üretimi için Çorlu`da yeni fabrikasını kurdu ve 1995 yılında Türkiye`de ilk olarak havlu radyatör üretimine başladı. 1999 yılında ise İngiliz öncü ısıtma grubu ISG`ye katıldı. Termo Teknik’in günümüzdeki ana faaliyet alanı panel radyatör, havlu radyatör ve duvar tipi kombi üretimi ve pazarlanmasıdır.