English

Hakkımızda

NE YAPIYORUZ ?

Başarılı şirketlerin sırrı, tedarik zincirlerini sürekli olarak güncelleyerek yeni koşullara hızla adapte olmalarıdır. Dijitalis olarak değişimin getirdiği zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak hizmetleri size sunuyoruz.

Benzersiz iş modelimiz müşterlerimize terzi usülü çözümler sunmamızı sağlar. Sunduğumuz çözümlerin başarılı ve sürdürülebilir olmasının sebebi tedarik zincirleri, IT teknolojileri, yapay zeka ve ileri analitik konularındaki derinlemesine bilgimizdir. Bu multi-disipliner yapımız sayesinde tasarladığımız inovatif çözümler en yüksek kalite ve performans seviyesine ulaşmaktadır.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Küreselleşen dünya ve artan rekabet işletmeleri her gün daha fazla karar almaya zorlamakta ve bu kararlar, sonuçları önceden tahmin edilemeyecek kadar karmaşık olmaktadır. Sorun artık sadece yöneticilerin önündeki problemi çözmesi değildir. Eninde sonunda her işletme karşılaştığı sorunu minimum gereksinimleri karşılayacak şekilde çözecektir. Oysaki asıl sorun, işletmelerin problemlerini rakiplerinden daha verimli ve ekonomik çözmesidir. Çünkü artık iki işletme arasındaki farkı verdikleri kararların etkinliği ve maliyeti belirlemektedir. Bir şirketi endüstri lideri ya da geri kalmış takipçi yapan ayrım burada oluşmaktadır.

Dijitalis; stratejik, taktik ya da operasyonel seviyede hızlı ve doğru karar almanızı sağlar. Dijitalis önemli bir stratejik kararın verilmesinden gündelik operasyonların planlanmasına kadar uygulanabilir seçeneklerden hangisinin optimum çözüm olduğu, kişisel hissiyat ve belirsiz tahminlerle değil, tarafsız ve bilimsel olarak kanıtlayacaktır.

NASIL BAŞARIYORUZ

Dijitalis olarak hangi proje üzerinde çalışırsak çalışalım, birinci önceliğimiz her zaman müşterimizin fayda görmesidir.

 • Şirkete özel tasarlanmış kavramlar ve içerikleri üzerinde yapılarak ateşli tartışmalar her zaman standart çözümler ve yukarıdan aşağı dayatılmalarından iyidir. Müşterilerimizi her seviyede dikkatlice dinler, terzi gibi çalışarak kişiselleştirilmiş çözümler geliştiririz.
 • Hem yurtiçi, hem yurtdışında birçok projeyi başarıyla tamamlamış, güçlü bir mühendislik kadrosuna sahibiz, portföyümüzde en ileri yön-eylem, optimizasyon, simülasyon ve analiz araçlarını bulunduruyor, ve tamamlayıcı konularda en yetkin iş ortaklarından destek alıyoruz. Sizin süreçlerinizi elimizdeki çözümlere değil, hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyoruz.
 • Müşterilerimizle beraber çalışmaya ve fikir üretecek tartışmalara zemin oluşturmaya inanıyor, moda kavram ve akımları bilgece sözlerle dayatmıyoruz. Ortak proje grupları kurarak müşterimizle beraber çalışıyor, nahoş kararların bile alınabileceği özgür bir platform yaratıyoruz. Münakaşalı konuları tartışıp fikir birliğine ulaşıyor, müşterilerimizle hep aynı dili konuşuyoruz.

NEYE SÖZ VERİYORUZ?

DÜŞÜNÜRÜZ;
 • Detaylı analizler yürütürüz.
 • En doğru çözümü ararız.
 • Gerçekçi hedefler koyar ve uygun yöntemler geliştiririz.
HİSSEDERİZ;
 • Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimizi geliştiririz.
 • Bir çözüm bulana kadar müşterilerimizle beraber çalışırız.
 • Yöneticilere ikna edici sonuçlar sunar, çalışanları motive ederiz.
YAPARIZ;
 • Yeni ve iyi fikirlerle geliriz.
 • Kavramları gerçeğe dönüştürürüz.
 • Hedeflerinize sizinle beraber ulaşırız.
HAFTALIK BÜLTENİMİZE
ABONE OLUN
Sitemizde yayınladığımız vaka analizi, makalelerden ve haftalık bültemizi takip etmek için formu doldurup bizimle paylaşın.