Dijitalis

Emulate3D Global Eğitim Gününe Katılın!

2020 versiyonumuzda gelen devrim niteliğindeki yeni özelliklerimizi öğrenmenin tam sırası.

31 Mart tarihinde 2020 versiyon yeniliklerimizi anlatacağımız ve 4 saat boyunca sürecek çevrimiçi bir eğitim düzenliyoruz. Doğrudan CAD modelleriniz üzerinde çalışmanızı sağlayan CTIM (Cad is The Model) fonksiyonlarımız, sanal robot kontrolörlerimiz, PLC bağlantısı kurmanızı kolaylaştıran yeni (Tag Browser) arayüzümüz bunlardan sadece birkaç tanesi.

Emulate3D uzmanlarının eşliğinde canlı örnekler modellenecek ve soru&cevap seanslarında sorularınızı sorabileceksiniz.

Gündem

Çarşamba, 31 Mart, 15:00 – 19:00

  • Cad is The Model (CITM) – CAD modellerinize zeka katmak yeni gelen özelliklerimizi öğrenin
  • Gelişmiş Robot Yönetimi – FANUC RoboGuide ve ABB RobotStudio entregrasyonumuz ile daha gerçekçi robot hareketleri ve yeni kontrolörlerimizin getirdiği yenilikler
  • Emülasyon, Kontrol ve Testler – Yeni sürücülerimizi görün, geliştirilmiş bağlantı yöneticimizin (Tag Browser) yapabildiklerini izleyin
  • Herşeyi Tek Bir Yerde Birleştirin – Bu demo sırasında yeni katalog objelerini ve kendi modelinizi kullanarak tek bir ortamda faydalı sonucu hızla elde etmeyi göreceksiniz.
  • Q&A – her bölümün sonunda sorularınızı iletin, anında Emulate3D uzmanları tarafından cevaplansın.
  • Bonus Eğitim Videoları – sizin için hazırlanacak mini eğitim videolarına ve çevrimiçi eğitimin kaydına ulaşın

31 Mart tarihindeki eğitime 99$ karşılığında kaydınızı yaparak yerinizi sağlama alın!

2021 Yılında Gelecek Yenilikleri Görün!

Yeni Gantt Editörü ile Hareket Sıralamaları Yapın

Emulate3D kullanıcılara kompleks hareket senkronizasyonlarını kurgulamaları için aralarında QuickLogic, QuickScript, Microsoft JScript, C#, merdiven diyagramı gibi çok sayıda geliştirme aracı sağlamaktaydı. Şimdi bu geniş araç setine Gantt Sıralama Editörü (Çevrim Kontrolü) katılıyor. Örnek bir demo için videomuzu izleyebilirsiniz.

Yeni Simülasyon Nesneleri

Bu yeni nesnelerle kompleks proseslerin simülasyon modellemesini daha kolay yapacaksınız. Taşıma, işleme, elleçleme proseslerini temsil eden bu nesnelerde fire/hurda oranı, arıza ve duruş süreleri ile tamir süreleri, dağılıma tabii değişken proses zamanları tanımlayabiliyorsunuz. Örnek bir demo için mini video serimizi izleyebilirsiniz.

Emulate3D Global Eğitim Gününe Katılın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu